Kuchyňa DanKüchen Classico

Kuchyňa vystavená v našom kuchynskom štúdiu na Bosákovej 5 v Bratislave. V kvalite rakúskej značky DanKüchen. 3D vizualizáciu a cenovú ponuku vám pripravíme podľa vášho zadania, priestoru a vašich želaní v našom kuchynskom štúdiu.

Zaujal Vás tento produkt a chcete sa niečo spýtať? Napíšte nám!

Kuchyňa vystavená v dome nábytku Albero

3D vizualizácia, zameranie a montáž

Dodacia lehota je 8 týždňov

Detail produktu

  • Biela kuchyňa v modelovej rade Classico. Hodí sa do malých priestorov a je určená pre zákazníkov, ktorí preferujú jednoduchý štýl, veľa úložného priestoru a praktické funkcie.
  • Dvierka sú vyrobené z kvalitného materiálu v rustikálnom charaktere, ktorý predstavuje aj tenký vyfrézovaný rám. Sú nalakované bielym matným nepriehľadným lakom v bielej farbe. Okrem bielej si môžete vybrať ešte z 2 farieb – jasmínovej a šedej. Zaujmú rustikálne rúčky starostrieborné  s umelou patinou.
  • Zástenu a pracovnú dosku sme zvolili v odtieni šedý mramor. Zladili sme ich s granitovým drezom v šedo-metalickej farbe a s chrómovou batériou v klasickom tvare.
  • V klasickej kuchyni nájdete jednoduché dvierkové skrinky s klasickým otváraním a policovým systémom. Výšku poličiek si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. V spodnej časti nájdete skrinku s väčšou nádobou na smeti, ktorá je pripevnená ku dvierkam. Oceníte praktické soklové zásuvky na uloženie užitočných vecí v kuchyni. Všetky kuchynské náčinia sa zmestia do širokej zásuvky napravo od rúry.
  • Horná rada skriniek zaujme výklenkami so svetelnou clonou ako dekoračným prvkom. Nad zabudovanou chladničkou môžete využiť výklopnú menšiu skrinku. Oceníte kvalitné kovania s dlhou výdržou, tiché zatváranie skriniek i zásuviek.
  • Aj keď je táto kuchyňa malá, nájdete tu týchto “pomocníkov”: chladničku s mrazničkou v štandardnej veľkosti, umývačku riadu, digestor a rúru z rustikálnej rady a samozrejme aj varnú dosku.
  • V prípade vášho záujmu vám radi pripravíme návrh na mieru.

Na stiahnutie

Katalóg DanKüchen