Sedačky

Sedacia súprava (aj kožené sedačky) v obývacej izbe je neoddeliteľnou súčasťou vášho životného štýlu. Ihneď sa z nej stáva váš najvernejší spoločník počas všetkých domácich spoločenských udalostí.
Výber sedačky si preto vyžaduje citlivý a komplexný prístup. Pred výberom si premyslite tvar, farbu i materiál sedacieho nábytku, ktorý by mal ladiť s celkovým riešením interiéru a vašimi želaniami. Výhodou väčšiny sedačiek je ich variabilita a možnosť kombinácie s rôznymi prvkami a doplnkami v rovnakom štýle. Mnohé sedacie súpravy majú v sebe skrytú rozťahovaciu posteľ. Zákazník si tak môže vytvárať zostavy podľa vlastných potrieb a predstáv.
Osobitnou kategóriou sú kožené sedacie súpravy. Kožené sedačky sú symbolom pre eleganciu, dlhú životnosť a bezproblémovú údržbu. Krása prírodného materiálu a rozmanitosť jeho farebných možností zasa vtláča sedačke pečať nadčasovosti.
Vyberte si z nášho širokého sortimentu model, ktorý vám najviac sadne do vašej obývačky, kancelárie, reprezentačného priestoru vo vašej firme či na modernú kliniku. Pekná a pohodlná sedačka je centrom každého interiéru, preto ju vyberajte starostlivo! Naši odborní predajcovia vám radi poradia.

Načítať viac