Polohovateľné rošty

Na kvalitný a zdravý spánok nestačí len skvelý matrac. Aby sa naplno prejavili jeho vlastnosti, potrebujete mať k nemu vhodne zvolený rošt. Napríklad lamelový polohovateľný. Polohovanie môže byť manuálne alebo pomocou motoru.
Správna kombinácia roštu a matraca vám zabezpečí krásny a nerušený odpočinok. Lamelové rošty sú zhotovené z odpružených lamiel. Medzi ich hlavné výhody patrí pružnosť a priedušnosť, preto chránia matrac pred vznikom nepríjemných plesní. Poskytujú rovnomerné rozloženie hmotnosti tela, čím predlžujú životnosť matraca, ktorý nie je namáhaný len v jednej časti. Štandardne ponúkame rošty s 28 lamelami, ktoré sú uchytené v kvalitných kaučukových púzdrach pripevnených k rámu.

V tejto ponuke nájdete modely v rôznych cenových kategóriách. Záleží len na vás, aký komfort si chcete dopriať. Púzdra, ktoré sa nachádzajú nad úrovňou rámu lepšie reagujú na zmenu polohy a spríjemňujú váš odpočinok a otáčanie tela. Sú ideálne do manželských postelí, ak sú dva rošty vedľa seba. Nevzniká medzi nimi veľká nežiadúca medzera. Nastavenie tuhosti v oblasti bedier je povinnou výbavou každého modelu. Pri niektorých nájdete tzv. ramennú kolísku. Ocenia ju ľudia, ktorí spia na boku, aby sa rameno zľahka zaborilo do matracu, čím je spanie lepšie. Antistatický náter pomáha v udržiavaní hygieny roštu. Lamely neabsorbujú vlhkosť a nepriťahujú prach.
Ak neviete, ktorý rošt je vhodný pod váš matrac, poraďte sa s našimi odbornými predajcami.

Načítať viac