Projektovanie interiérov

Každý priestor ožije, keď dostane svoj štýl a myšlienku.

Žiadne zadanie nás neprekvapí. Vytvoríme funkčný priestor pre vás, vaše deti či návštevu. Pracovný kútik, priestor na varenie, relax, detskú izbičku, miesto pre vášho domáceho miláčika, úložisko na bicykle, korčule a iné, čo vás napadne, čo potrebujete mať pre spokojný život vo vašej rodine.

Ponúkame návrh a zariaďovanie interiéru komerčných, administratívnych, verejných priestorov. Všade tam, kde hľadáte nápad a odvahu v spojení s kvalitným výberom interiérových súčastí, individuálny prístup a dlhoročné skúsenosti.

Výsledkom je 3D vizualizácia v reálnych farbách, aby ste získali konkrétnu predstavu a mohli rozhodnúť o ďalších krokoch.

Nestrácajte čas hľadaním nábytku a doplnkov, vymeriavaním izieb. Nenechajte sa zlákať akciami, cenovými trhákmi. Neskôr by ste svoje rozhodnutie mohli oľutovať.

TIP:
Hoďte starosti so zariaďovaním na nášho dizajnéra Edmunda.

PREČO využiť službu interiérového dizajnéra?

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Náš špecialista na interiéry Edmund sa vyzná v našej ponuke, ovláda finty a triky do vášho domu, bytu, konkrétnej izby či kancelárie. Navrhne vám riešenie s ohľadom na vaše potreby, ciele a možnosti. Vcíti sa do vašich potrieb, prekonzultuje s vami vaše predstavy, aké očakávate od budúceho bývania.

AKÉ INTERIÉRY ZARIAĎUJEME?

Zameriavame sa na súkromné priestory:

 • obývačky, prepojené kuchyne s obývačkou
 • jedálenské kúty
 • spálne
 • pracovne
 • hosťovské izby
 • detské a študentské izby
 • chodby a šatníky
 • vstupné halyKomplexne riešime celý dom, byt alebo len jeho vybrané súčasti. Pomôžeme vám so zariaďovaním “holobytu”, čiastočne zariadeného priestoru alebo znovu usporiadaním nábytku po rekonštrukcii.

Máme za sebou aj krásne realizácie nebytových priestorov na mieru:

 • kancelárske priestory
 • domovy dôchodcov
 • hotelové, reštauračné prevádzky, bary, kaviarne
 • priestory na podnikanie
 • vstupné haly výrobných podnikov či šatne pre zamestnancovNašim cieľom je vytvoriť zaujímavý priestor, v ktorom sa bude cítiť príjemne vaša rodina, zákazníci alebo kolegovia.

POHODLNÉ BÝVANIE A PRÁCA BEZ KOMPROMISOV

Každý interiér je špecifický svojou veľkosťou, dispozičným riešením, počtom izieb.  Každý z vás máte svoje požiadavky, možnosti a ciele. Často sa zdá, že tieto dve cesty skĺbiť k rozumnému výsledku je takmer nemožné. Netrápte sa! Ušetrite svoj čas a peniaze a zverte sa do rúk nášho špecialistu na interiérové plánovanie. Veľa projektov už máme za sebou, preto vám pripravíme hodnotné riešenie bez zbytočných ústupkov, vkusne a s citom.

NAVRHOVANIE NÁS BAVÍ

Plánovanie vášho priestoru je pre nás udalosť, a preto si ju užívame. Od prvotného konceptu až po proces realizácie. Vkladáme do nej naše srdcia a dlhoročné skúsenosti, preto 3D návrh interiéru spĺňa jedinečnosť vášho interiéru s praktickým využitím. Sledujeme nové trendy a novinky na trhu, ale držíme sa aj osvedčených princípov v dizajnovaní priestorov. Vývoj cien je takisto dôležitý, preto vám ponúkame cenovo výhodné riešenia.

NA MIERU A BEZ LIMITOV

Ku každému interiéru pristupujeme individuálne s ohľadom na vaše zadanie. Neponúkame vám katalógové riešenia. To by bola veľmi ľahká cesta bez prekážok. Ponúkame vám moderný prístup s vyzdvihnutím jedinečnosti vášho priestoru a maximálnym komfortom bývania. S ohľadom na váš rozpočet.
Nie sme limitovaní. Ak si prajete výklenok, niekde ste videli štvorcové dvierka, ktoré sa vám páčia, radi čítate a potrebujete knižnicu pod šikmú strechu. Sme otvorení vašim nápadom, atypické riešenia sú pre nás výzvou, s ktorou sa radi popasujeme.
Vieme navrhnúť celý interiér prepojený v jednom dekore. Aby sa vám páčil dlhé roky a spĺňal vaše nároky a potreby. Najviac vystihol vašu osobnosť.

Myslíme na:

 • zladenie a harmóniu farieb
 • výber správnych materiálov
 • štýl zariadenia
 • farbu podláh a stien
 • orientáciu na svetové strany
 • elektrické rozvody

Viacerí z vás plánujete tzv. “otvorený priestor”, prepojenú kuchyňu  s obývačkou. Preto je dobré, aby kuchyňa bola v harmónii s ostatnými miestnosťami.

V prípade potreby poradíme rekonštrukciu elektroinštalácie.

MÁME RADI KVALITU

Prevedieme vás materiálmi, odporučíme farby, dekor, štýl ktorý vám bude vyhovovať. Dodávateľov si starostlivo vyberáme. Výber nie je náhodný, aby ste s konečným výsledkom boli spokojní.

Drevolux, nábytok vyrobený na Slovensku je zárukou dlhej výdrže a širokej ponuky. Zvučné značky na sedačky a kreslá  Himolla, Musterring, Kler, Ada sa môžu “zabývať” vo vašej obývačke alebo krásnej veľkorysej kancelárii v centre mesta. V Joop posteli nájdete relax a pokojný spánok. Nemecká a rakúska kvalita DanKüchen a NOLTE Küchen poteší a nesklame. Sofistikovaná výroba, moderné postupy, presné rozmery a rezania.

Nešetríme, ale rozumne plánujeme s ohľadom na vaše individuálne potreby a špecifické želania. Veľa skúseností, odborné vzdelania a vydarené realizácie máme úspešne za sebou a na nové sa tešíme.

S ROZUMOM A CITOM

Vieme sa prispôsobiť každému typu vášho interiéru s ohľadom na vaše estetické cítenie.
Vyskladáme priestor tak, aby sme využili každý kút. Na detailoch záleží, aj nedomyslené maličkosti vás môžu nepríjemne rozladiť. Navrhneme vám moderné a účelné priestory, ktoré sa vám budú páčiť dlhé roky.

KONTROLUJEME CELÝ PRIEBEH

Všetky kroky sú v našich rukách. Nemáte predstavu a vôbec sa nevyznáte v dekoroch, materiáloch, súčasných trendoch? Nevadí. Máme veľa skúseností, preto vám poradíme ideálne riešenie podľa vášho zadania. Zodpovednosť berieme na seba a s nami sa vyhnete chybám, ktoré môžu nastať, ak nemáte ergonómiu v malíčku.
Inšpirujte sa našimi realizovanými projektmi!

“PESTUJEME SI” S VAMI VZŤAHY

Nie ste pre nás  len “ďalší v poradí.” Ale napínavý príbeh, na konci ktorého je zrealizovaná nami navrhnutá  3D vizualizácia vášho budúceho bývania. Radi sa s vami spojíme a postaráme sa o vaše želania aj po ukončení projektu.

Aký je postup, keď si chcem u vás urobiť návrh?

a objednajte sa na termín, ktorý vám bude vyhovovať. V našom dome nábytku v Bratislave sa môžete inšpirovať peknými kúskami, ktoré máme vystavené do rôznych štýlov a farieb.

2.
Úvodné stretnutie. Prineste si so sebou pôdorys miestnosti s rozmermi. Veľmi nám pomôže, ak miestnosti odfotíte. (Úplne stačí foto z mobilu.) Na prvom sedení si s vami prejdeme vaše potreby a želania.

3.
Záloha 300 EUR.
Za spracovanie všetkých podkladov a vypracovanie vizualizácie vášho budúceho interiéru si účtujeme sumu 300 Eur zálohovou platbou. V prípade realizácie túto sumu odpočítame z finálnej sumy za projekt.

4.
Obhliadka a zameranie priestorov.
Aby sme vedeli byť čo najpresnejší v návrhu, prídeme si osobne obzrieť a zamerať priestory, ktoré si prajete vizualizovať.

5.
Vypracujeme prvú 3D vizualizáciu.
Predstavíme vám prvý návrh, v ktorom uvidíte zahrnuté vaše zadanie a našu prax. Dispozičné riešenie, farby nábytku, stien a podláh, bytové doplnky. Nečakáme, že prvý návrh bude hneď tip-top. Budeme sa s vami o ňom rozprávať, dolaďovať vaše predstavy a riešiť vaše všetky pripomienky.

6.
Cenová ponuka.

Keď návrh odsúhlasíte, následne vám vypracujeme cenový rozpočet, ktorý zahŕňa:

 • objednanie nábytku, bytových doplnkov
 • montážne práce
 • dovoz a vynesenie jednotlivých kusov
 • kontrola nad celým procesom
 • finalizácia zariadenia na určenom mieste

7.
Objednanie tovaru u dodávateľov.

Keď sa vám páči návrh a súhlasíte aj s cenovou ponukou za všetky práce, tak nám už nič nestojí v ceste. Riadime celý proces realizácie až do úspešného konca.

6.
Starostlivosť po ukončení zákazky.
Našou veľkou výhodou je, že sme na trhu dlhé obdobie a ďalšie dlhé budeme. Môžete sa na nás obrátiť aj po dokončení vašej objednávky.

Svoj nový interiér môžete vidieť v priestore ešte skôr ako ho zrealizujeme.