O nás

 

 

Priviedol vás rozum,
rozhoduje srdce.

Naši zákazníci vedia, že nábytok z ALBERA im zaručí komfort na dlhé roky.

Vstúpte k nám a cíťte sa u nás ako na návšteve u priateľov.

  

Povedzte nám svoje predstavy o vašom vysnívanom domove, alebo sa nás jednoducho pýtajte: na kvalitu kože, životnosť matracov, pohodlie na sedačke, funkcionalitu alebo na čokoľvek, s čím vám môžeme poradiť.

Sme obchodný dom s krásnym nábytkom a bytovými doplnkami. Všetko je u nás vkusne naaranžované a nábytok je vystavený tak, aby vám bol inšpiráciou pre vaše vlastné zariaďovanie.

V našej ponuke nájdete nábytok od renomovaných európskych značiek a špičkových slovenských výrobcov.

Nábytok, ktorý pre vás vyberáme, nie ja náhoda, ale starostlivý výber s dôrazom na dizajn, kvalitu spracovania, ale aj materiálov tak, aby vám nábytok od nás mohol slúžiť dlhé roky.

Hneď po vstupe do domu nábytku ALBERO nájdete špecializovanú predajňu textilu pre domácnosť so širokou ponukou vankúšov, paplónov, uterákov. V ponuke máme plachty, ktoré sa nekrčia a návliečky, ktoré vás očaria svojím dizajnom.

Na prvom poschodí nájdete obrovskú ponuku sedačiek, kresiel a nábytku do obývačky. Vyskúšať si môžete až 100 modelov sedacích súprav a kresiel, v špičkovej koži alebo v kvalitných látkach.

  

Na druhom poschodí nájdete najväčšie štúdio matracov SEGUMnekonečný výber postelí, tak drevených ako aj čalúnených. Pre najnáročnejších máme aj postele typu boxspring.

  

V samostatnej časti druhého poschodia sa nachádza kuchynské štúdio, kde sa môžete zoznámiť s kuchyňami od nemeckej značky NOLTE a rakúskej značky DANKUCHEN.

Ak medzi štandardným nábytkom nenájdete to, čo hľadáte, nábytok vám navrhneme a vyrobíme na mieru. Stačí sa spýtať našich dizajnérov.

Toto všetko vám dokážeme ponúknuť len vďaka dlhoročným skúsenostiam našich odborných predajcov.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Dom nábytku ALBERO v Bratislave