Aký typ bývania sa k vám hodí?

Uvažujete o novej obývacej izbe alebo spriadate sny o tom, ako bude vyzerať váš vlastný byt? Povedzme si úprimne, jeden z faktorov, ktorý najviac ovplyvňuje, ako bude príbytok vyzerať, je žena. A my, ženy, to vieme úplne presne, len sa to každú chvíľu mení 🙂

Dnes vám pomôžeme vybrať  vhodný interiér presne podľa vášho vkusu.

Pre všetkých klasikov

Váš šatník je skôr elegantný a priatelia majú problém ísť s vami na obed, pretože tie hranolky si proste nedáte? Preferujete určitý štandard, kvalitu a nadčasovosť. Pre váš vkus je potom určený masívny nábytok z orechovej dyhy. Vkusne doplní akýkoľvek interiér a vyčarí z neho sofistikované, ale stále útulné miesto.

Pre milovníkov vintage

Ak je babkina povala a všetky vintage-retro bazáre vaším teritóriom a v skrini vám rozvoniava vrecúško levandule, pojem vintage dobre poznáte. Biely nábytok, fialové doplnky… Je to ono? Provensálsky a vidiecky štýl bývania sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Pôsobí čisto a veľmi príjemne.

Ak vás bavia čisté tvary

Pokukujete po všetkých výtvoroch súčasných architektov? Jasné línie a niekedy až futuristické tvary. Tento štýl zvaný minimalizmus sa vyhýba akýmkoľvek ozdôbkam navyše a prísne zapadá do interiéru. Celkový dojem môžete zjemniť výberom bielej farby nábytku.