Naše služby

Parkovisko priamo pri vstupe

Ak k nám prichádzate autom, môžete u nás pohodlne zaparkovať, pretože disponujeme vlastným veľkým parkoviskom. Po celý čas nákupu v našom obchodnom dome, parkujete u nás ZDARMA. Keď odchádzate, nezabudnite si parkovací lístok označiť u nášho predajcu.

Dovoz nábytku

Dovoz nábytku zakúpeného u nás zabezpečujeme kuriérskou službou alebo vlastnými pracovníkmi. Nábytok vám privezenie na najbližšie možné miesto dostupné autom.

Vynesenie nábytku

Okrem dovozu vám ponúkame aj službu vynesenia nábytku dvoma pracovníkmi do bytu alebo domu, na vami určené miesto. Cena závisí od množstva vynášaného nábytku, jeho hmotnosti a poschodia. Naši predajcovia vám pripravia cenu individuálne podľa objednaného tovaru.

Montáž nábytku (okrem kuchynskej linky)

Montáž významne ovplyvňuje funkčnosť a životnosť nábytku. Snažíme sa minimalizovať vaše náklady spojené s dovozom a montážou nábytku. Preto vám naši odborní predajcovia navrhnú najoptimálnejší a najefektívnejší spôsob montáže, vysvetlia, čo všetko montáž obsahuje, akým chybám sa vyhnete, keď si u nás montáž objednáte. Vždy montujeme dvoma pracovníkmi. Cena závisí od časovej a technickej náročnosti a pripravíme vám ju individuálne podľa vašich požiadaviek. Finálne rozhodnutie je na vás.

Montáž kuchynskej linky

Je najnáročnejšia spomedzi montáží nábytku. Montáž kuchynskej linky vám zabezpečíme prostredníctvom overených profesionálov s množstvom skúseností a technickým vybavením na najvyššej úrovni.

Odborné poradenstvo pri výbere nábytku

Naši odborní predajcovia majú radi svoju prácu, vyznajú sa v nej, lebo sú pravidelne školení a navyše majú aj dlhoročné skúsenosti. Ak neviete, aký zvoliť materiál na sedačku či posteľ, akú farbu nožičiek, dekor nábytku a všetko, čo vás zaujíma alebo sa vám hodí, neváhajte sa obrátiť na náš personál. Máme dlhoročné skúsenosti, preto vám vieme s citom a vkusom poradiť s ohľadom na vaše požiadavky. Pri výbere nábytku určite platí, že dobrá rada je nad zlato.

Plánovanie kuchýň

Naši dizajnéri z kuchynského štúdia Nolte-DanKüchen vám naplánujú a nakreslia kuchyňu podľa vašich požiadaviek. S ohľadom na ergonómiu kuchyne tak, aby ste boli maximálne spokojní. Následne vám zamerajú priestor a vytvoria 3D model vašej kuchyne, aby ste si ju vedeli čo najpresnejšie predstaviť.

Platobné karty

Akceptujeme všetky platobné karty platné na území Slovenskej republiky.