Rošty pre úložný priestor

Ak vlastníte matrac, máte posteľ s úložným priestorom a potrebujete ešte dokúpiť rošt, radi vám poradíme s výberom. Potrebujete lamelový alebo drevený latkový rošt s výklopom. Podľa umiestnenia, veľkosti postele a vašich potrieb, ponúkame výklop od nôh alebo zboku. Na uľahčenie slúžia hydraulické piesty, ktoré sú v štandardnej výbave.
Medzi hlavné výhody lamelových roštov patrí pružnosť a priedušnosť, preto chránia matrac pred vznikom nepríjemných plesní. Štandardne ponúkame rošty s 28 lamelami, ktoré sú uchytené v kvalitných kaučukových púzdrach pripevnených k rámu. Nastavenie tuhosti v oblasti bedier je povinnou výbavou každého modelu. Pri niektorých nájdete tzv. ramennú kolísku. Ocenia ju ľudia, ktorí spia na boku, aby sa rameno zľahka zaborilo do matracu, čím je spanie lepšie. Antistatický náter pomáha v lepšom udržiavaní hygieny roštu. Lamely neabsorbujú vlhkosť a nepriťahujú prach.
Latkové rošty do postele sú zhotovené zo smrekových alebo brezových dosiek, sú stabilné a majú dlhú výdrž. Oceníte skutočnosť, že nevyžadujú extra údržbu a starostlivosť.
Ak neviete, ktorý rošt je vhodný pod váš matrac, poraďte sa s našimi odbornými predajcami.

Načítať viac