ALBERO nábytok je obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami. V našej ponuke nájdete vkusný nábytok od renomovaných európskych a najúspešnejších slovenských výrobcov nábytku...
02 / 20 702 390

Služby

Parkovisko priamo pri vstupe

Parkovisko priamo pri vstupe

Obchodný dom ALBERO má vlastné veľké parkovisko, na ktorom môžete počas návštevy obchodného domu neobmedzene dlho parkovať BEZPLATNE !

Dovoz nábytku

Znamená privezenie nábytku na najbližšie možné miesto dostupné autom.

Bratislava - Petržalka 25 EUR
Bratislava - Karlova Ves, Jarovce, Rusovce 25 EUR
Bratislava - ostatné mestské časti 35 EUR
Mimo Bratislavy 1,4 EUR/km plus 20 EUR fixná zložka,
počíta sa len cesta tam
Vynesenie nábytku

Vynesenie nábytku

Znamená vynesenie nábytku dvoma pracovníkmi do bytu, alebo domu, na určené miesto. Cena je od 3 EUR do 5 EUR za poschodie a závisí od množstva vynášaného nábytku a jeho hmotnosti. 

Montáž nábytku

Montáž nábytku (okrem kuchynskej linky)

Významne ovplyvňuje funkčnosť a životnosť nábytku. Vždy montujeme dvoma pracovníkmi. Cena za montáž nábytku je od 25 EUR do 240 EUR a závisí od časovej a technickej náročnosti.

Montáž kuchynskej linky

Montáž kuchynskej linky

Je najnáročnejšia spomedzi montáží nábytku. Montáž kuchynskej linky Vám zabezpečíme prostredníctvom overených profesionálov s množstvom skúseností a technickým vybavením na najvyššej úrovni.

Odborné poradenstvo pri výbere nábytku

Odborné poradenstvo pri výbere nábytku

Príďte k nám a zistíte, ako vyzerá skutočné poradenstvo a plánovanie pri výbere nového nábytku. Naši odborní poradcovia majú radi svoju prácu, rozumejú jej a navyše majú aj dlhoročné skúsenosti a sú pravidelne školení. Pri výbere nábytku určite platí, že dobrá rada je nad zlato.

Plánovanie kuchýň

Plánovanie kuchýň

Naši architekti Vám naplánujú a nakreslia kuchyňu podľa Vašich požiadaviek s ohľadom na ergonómiu kuchyne tak, aby ste boli maximálne spokojní. Následne Vám zameriame priestor a vytvoríme 3D model Vašej kuchyne, aby ste si ju vedeli čo najpresnejšie predstaviť.

Platobné karty

Platobné karty

Akceptujeme všetky platobné karty platné na území Slovenskej republiky.

Splátkové systémy

Splátkové systémy

Tovar na splátky ? Vyberte si : Cetelem, Quatro.

 

Vyberte si svoju obľúbenú značku

BELARO - výrobca nábytkuLAWA - výrobca nábytkuMUSTERRING - výrobca nábytkuALBERO - výrobca nábytkuAHORN - výrobca nábytkuPOLIPOL - výrobca nábytkuCANDY - výrobca nábytkuRECOR - výrobca nábytkuSEGUM - výrobca nábytkuKLER - výrobca nábytkuIN ELIS - výrobca nábytkuNOLTE - výrobca nábytku Zobraziť všetky značky