ALBERO nábytok je obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami. V našej ponuke nájdete vkusný nábytok od renomovaných európskych a najúspešnejších slovenských výrobcov nábytku...
02 / 20 702 390

Návrh od architekta

Za dlhé roky čo sme s vami, ste si určite už zvykli na kvalitné služby a nábytok. Veľkému počtu z vás sme vytvorili nielen domov, ale aj pútavú a nadčasovú atmosféru. A keďže našou prioritou je prvotriedny prístup, s príchodom roku 2014 sme sa rozhodli uviesť do života novú službu. Po krátkom testovaní sme pre vás od januára naplno spustili projektovanie obývacích izieb a jedální.

Od tohoto momentu už nebudete stratení v širokej ponuke a nemusíte pracovať len s fantáziou a katalógmi. Projektovanie interiérov vám umožní váš nový priestor vidieť ešte pred realizovaním a vďaka tomu vieme zapracovať aj na tých najmenších detailoch, ktoré sú odrazom vašej osobnosti a vkusu.

Michal GUGA / interior designer

Chceli by ste vedieť viac?

Projektovanie interiérov Vám umožní Váš nový priestor vidieť ešte pred realizovaním a vďaka tomu vieme zapracovať aj na najmenších detailoch, ktoré sú odrazom vašej osobnosti a vkusu.

Projektovanie je spoplatnené sumou 100 € za jeden návrh, ktorý je možné zmeniť maximálne 2 krát bezplatne. V prípade pristúpenia k objednávke je tato suma odrátana z celkovej hodnoty objednávaneho tovaru.

 

 

Vyberte si svoju obľúbenú značku

BELARO - výrobca nábytkuLAWA - výrobca nábytkuMUSTERRING - výrobca nábytkuALBERO - výrobca nábytkuAHORN - výrobca nábytkuPOLIPOL - výrobca nábytkuCANDY - výrobca nábytkuRECOR - výrobca nábytkuSEGUM - výrobca nábytkuKLER - výrobca nábytkuIN ELIS - výrobca nábytkuNOLTE - výrobca nábytku Zobraziť všetky značky