ALBERO nábytok je obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami. V našej ponuke nájdete vkusný nábytok od renomovaných európskych a najúspešnejších slovenských výrobcov nábytku...
02 / 20 702 390

Naša filozofia

Kto sme

ALBERO nábytok je obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami. V našej ponuke nájdete vkusný nábytok od renomovaných európskych a najúspešnejších slovenských výrobcov nábytku.

Naším prvoradým cieľom je dlhodobá spokojnosť zákazníka, preto pri výbere nábytku od našich dodávateľov kladieme dôraz na kvalitu a primeranú cenu nábytku.

Uvedomujeme si, že spokojný zákazník môže byť len dobre informovaný zákazník, a preto okrem kvality a ceny ponúkaného nábytku, kladieme dôraz aj na jeho prezentáciu a poradenstvo pri výbere. Naši skúsení odborní predajcovia vám predstavia ponuku nášho nábytku a kvalifikovane zodpovedajú vaše otázky. Pri výbere nového nábytku vám venujú dostatok času a vďaka skúsenostiam poradia tak, aby vám čo najviac uľahčili záverečné rozhodovanie pred kúpou nového nábytku.

Nábytok ALBERO , buďte verní svojmu vkusu.

Vyberte si svoju obľúbenú značku

LAWA - výrobca nábytkuMUSTERRING - výrobca nábytkuALBERO - výrobca nábytkuAHORN - výrobca nábytkuPOLIPOL - výrobca nábytkuCANDY - výrobca nábytkuRECOR - výrobca nábytkuSEGUM - výrobca nábytkuKLER - výrobca nábytkuIN ELIS - výrobca nábytkuNOLTE - výrobca nábytkuMAYER - výrobca nábytku Zobraziť všetky značky