ALBERO nábytok je obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami. V našej ponuke nájdete vkusný nábytok od renomovaných európskych a najúspešnejších slovenských výrobcov nábytku...
02 / 20 702 390

BEZPLATNÝ 3D NÁVRH KUCHYNE

Kuchyňa je srdce domácnosti. Ráno v nej začíname deň, večer nám v nej končí, tak prečo ju nezrealizovať podľa svojich predstáv. Rodina, priatelia, všetkých koho máme radi sa občas zastavia na nejakú tú kávičku a príjemný rozhovor. Aj keď po niekoľkých návštevách už poznajú skoro dokonale vašu kuchyňu, stále ju budú potichu obdivovať.

Ponúkame Vám kvalitu a dizajn, ktorý splní vaše predstavy, uspokojí túžby a uľahčí život. Spájame vaše predstavy s realitou a vytvárame najlepšie praktické riešenia.

Prečo u nás v ALBERO nábytok?

Doživotná záruka na kovanie

Svoju novú kuchyňu máte možnosť vidieť v priestore ešte skôr, než bude zrealizovaná.

*Bezplatný je návrh, 3D vizualizácia a cenová ponuka. Pokiaľ máte záujem zobrať si návrh a 3D vizualizáciu, táto služba je spoplatnené sumou 150 EUR, ktorú vám v plnej výške odrátame od ceny kuchyne, v prípade ak takto navrhnutú kuchyňu objednáte.

Vyberte si svoju obľúbenú značku

BELARO - výrobca nábytkuLAWA - výrobca nábytkuMUSTERRING - výrobca nábytkuALBERO - výrobca nábytkuAHORN - výrobca nábytkuPOLIPOL - výrobca nábytkuCANDY - výrobca nábytkuRECOR - výrobca nábytkuSEGUM - výrobca nábytkuKLER - výrobca nábytkuIN ELIS - výrobca nábytkuNOLTE - výrobca nábytku Zobraziť všetky značky